CABRA - PRO MASTER 2022
(16 Omdömen)
Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 260,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2022 |
| Vikt | 350 - 370 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Ruggad |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K kolfiber + 3K glasfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | Multilayered Intellicore |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Cabra |
Beskrivning från tillverkare
Högkvalitativt 3K Silver-yta med vävd 3K glasfiber som fungerar oerhört bra med avancerad flerskiktskärna som anpassar sig till ditt spel.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
3.5(från 16 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
4
Man 31 år
Nivå: motionär
Ok
2026-02-08, 20:00
3
Kvinna 69 år
Nivå: motionär
-
2026-02-01, 02:34
3
Kvinna 69 år
Nivå: motionär
-
2026-01-11, 16:49
3
Kvinna 69 år
Nivå: motionär
-
2026-01-11, 16:44
5
Man 47 år
Nivå: motionär
-
2025-11-07, 04:10
4
Man 53 år
Nivå: avancerad
-
2025-07-07, 16:05
















