BULLPADEL - HACK 04 2026
(11 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Bullpadel - Hack 04 2026:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | $380.00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2026 |
| Vikt | 365 - 375 g |
| Form | Diamant |
| Balanspunkt | Hög |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | Tricarbon 18K |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | MultiEVA, Adaptia |
| Speltyp | Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Bullpadel |
Beskrivning från tillverkare
En snabbare, kraftfullare, mer dynamisk och mer smidig racket. Designad för att få bollen att glöda vid varje slag tack vare kombinationen av dess exklusiva Total Channel och dess oöverträffade sweet spot, vilket gör att du kan accelerera dina slag lättare och ta dem till nästa nivå. Om du gillar att spela snabbt, är den nya HACK 04 din racket!
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
4.0(från 11 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
4
"Andrés", Man 35 år
Nivå: avancerad (har padelarmbåge)
Jag gillar bollträffen den har i smashar och overhead överlag, men jag känner att det straffar mig lite i försvaret.
2025-11-12, 20:58
2
"Nilo Mapa", Man 59 år
Nivå: motionär
Det är mitt första avancerade racket, men jag behöver bättre kontroll och en bredare sweetspot.
2025-12-13, 13:49
2
"Antonio", Man 30 år
Nivå: avancerad
För tung och felaktig balans
2025-11-24, 00:12
4
Man 49 år
Nivå: avancerad
Bra fart med bibehållen kontroll
2025-12-20, 17:06
4
Man 27 år
Nivå: avancerad (har padelarmbåge)
-
2026-04-19, 15:24
4
Man 17 år
Nivå: elit (har padelarmbåge)
-
2026-03-19, 16:19
























