VIBOR-A - TITAN 15K BLACK TWILL 2026
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Vibor-A - Titan 15K Black Twill 2026:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 480,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2026 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 15K Kolfiber Twill |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA Pro |
| Speltyp | Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Vibor-A |
Beskrivning från tillverkare
Titan 15k Black har en förnyad hybridform och en glänsande finish. Den utmärker sig genom sin sammansättning av 15k twill-kolfiber och sin professionella EVA-kärna. Paketet innehåller:
Vibor-A Titan 15k Black Twill
Handledsband Vibor-A
Overgrip Vibor-A
Vibor-A Titan 15k Black Twill
Handledsband Vibor-A
Overgrip Vibor-A
Utskrift från www.racketguide.com















.jpg)

