PADDLE COACH - BITUBOX 12K 2025
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Paddle Coach - Bitubox 12K 2025:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 3 230,00 kr Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 360 - 370 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Hård |
| Kärna - material | Black EVA |
| Speltyp | Motionär |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Paddle Coach |
Beskrivning från tillverkare
Paddle Coach Bitubox 12K 2025 är ett racket designat för de som prioriterar kontroll, placering och regelbundenhet på banan. Dess runda form och balanserade fokus gör det till ett särskilt intressant alternativ för mellanspelare som vill ta ett steg framåt i konsistens, förbättra sin precision och vinna självförtroende både i försvar och i nätspel, utan att ge upp en gnutta kraft när slaget tillåter det.
Utskrift från www.racketguide.com

















