PADDLE COACH - BITUBOX 12K 2025
Jämför priser
Klicka på en butik för att gå vidare
Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 2.210,00 kr. Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 360 - 370 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Hård |
| Kärna - material | Black EVA |
| Speltyp | Motionär |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Paddle Coach |
Beskrivning från tillverkare
Paddle Coach Bitubox 12K 2025 är ett racket designat för de som prioriterar kontroll, placering och regelbundenhet på banan. Dess runda form och balanserade fokus gör det till ett särskilt intressant alternativ för mellanspelare som vill ta ett steg framåt i konsistens, förbättra sin precision och vinna självförtroende både i försvar och i nätspel, utan att ge upp en gnutta kraft när slaget tillåter det.
Utskrift från www.racketguide.com















