STARVIE - BRAVA 2025
(2 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som StarVie - Brava 2025:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | kr 2 910,00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 350 - 385 g |
| Form | Dropp |
| Balanspunkt | Hög |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 15K aluminiserad kolfiber |
| Kärna - fasthet | Mjuk |
| Kärna - material | EVA soft 30 |
| Speltyp | Motionär |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av StarVie |
Beskrivning från tillverkare
Brava-racketen återvänder, men i en förbättrad version med sin nya 15K aluminiumkolfiber i ytan och sitt Soft 30-gummi med mjuk densitet. Detta racket ger stor komfort i spelet och är perfekt för spelare som söker komfort och hanterbarhet vid varje slag tack vare sin materialkombination.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
3.0(från 2 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
3
"Rodrigo", Man 18 år
Nivå: motionär
.
2025-11-30, 11:48
3
Man 18 år
Nivå: motionär
-
2025-11-05, 09:45
















