SANE - ELIS2 2024
(1 omdöme)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Sane - Elis2 2024:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | $360.00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2024 |
| Vikt | 351 - 360 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Hård |
| Kärna - material | EVA |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Sane |
Beskrivning från tillverkare
ELIS2 är en racket designad för spelare som kräver överlägsen prestanda på banan. Med en 8mm 12K kolfiberstruktur och 3D Deep Spin-relief erbjuder den exceptionell känsla och precis bollkontroll. Dess medelhöga balans garanterar en perfekt kombination av kraft och precision med varje slag, vilket gör den till en idealisk allierad för att dominera spelet.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
5.0(från 1 omdöme)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
5
Man 48 år
Nivå: avancerad
Faktotum
2026-01-03, 19:44

















