SIUX - SPYDER LITE CTRL 3 HARD 2024
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Siux - Spyder Lite Ctrl 3 Hard 2024:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 2 500,00 kr Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2024 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 3K Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Hård |
| Kärna - material | EVA Hard |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Siux |
Beskrivning från tillverkare
Här är den nya SIUX SPYDER LITE CTRL 3 HARD. Detta racket utmärker sig genom sin runda form, sin EVA HARD kärna och sina 12K ytor för exceptionell prestanda. Den rörformade och glansiga ytan erbjuder styrka och estetik. Med mycket hård känsla och låg balans, är det det perfekta valet för krävande spelare vana vid ett kontrollspel med attackkänsla. Upplev excellens i varje slag!
Utskrift från www.racketguide.com

















