SIUX - DIABLO GO 3 2024
(4 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Siux - Diablo Go 3 2024:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | kr 2 040,00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2024 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 3k kolfiber 50% +glasfiber 50% |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA |
| Speltyp | Motionär |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Siux |
Beskrivning från tillverkare
Presenterar SIUX DIABLO GO 3. Denna GO-version kännetecknas av sin hybrida form, sitt EVA-gummi, sitt 3k kol och sin matta finish. Vad väntar du på?
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
4.0(från 4 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
4
"Martin Häll", Man 39 år
Nivå: motionär (har padelarmbåge)
Stabilt
2025-11-12, 22:19
5
"Christer Karlsson", Man 69 år
Nivå: avancerad
Bra
2024-12-06, 11:41
5
"mdg", Man 27 år
Nivå: motionär
.
2025-11-23, 23:13
3
"Fillipe dos Santos", Man 33 år
Nivå: motionär
-
2026-02-23, 20:15


















