PADDLE COACH - AIRBOX ATTACK 2025
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Paddle Coach - Airbox Attack 2025:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | kr 3 500,00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 360 - 370 g |
| Form | Dropp |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 3K Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | Black EVA |
| Speltyp | Motionär |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Paddle Coach |
Beskrivning från tillverkare
Paddle Coach Airbox Attack 2025 är en racket designad för spelare som söker mångsidighet och balans. Dess droppformade form, medelbalans och Airbox-teknologi gör att den presterar både i försvar och anfall med en fast och bekväm känsla, vilket gör den till ett utmärkt val för att bemästra olika spelsituationer. Ta ett steg framåt i den tekniska utvecklingen och dominera både anfall och försvar med Paddle Coach Airbox Attack 2025!
Utskrift från www.racketguide.com

















