CABRA - PRO MASTER 2022
(9 Omdömen)
Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 260,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2022 |
| Vikt | 350 - 370 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Ruggad |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K kolfiber + 3K glasfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | Multilayered Intellicore |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Cabra |
Beskrivning från tillverkare
Högkvalitativt 3K Silver-yta med vävd 3K glasfiber som fungerar oerhört bra med avancerad flerskiktskärna som anpassar sig till ditt spel.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
4.0(från 9 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
3
Kvinna 50 år
Nivå: avancerad (har padelarmbåge)
-
2024-02-03, 16:37
4
Man 34 år
Nivå: motionär (har padelarmbåge)
-
2023-11-09, 13:09
4
Man 37 år
Nivå: avancerad
-
2023-09-12, 20:54
3
Man 48 år
Nivå: avancerad
-
2023-04-07, 20:14
3
Man 34 år
Nivå: nybörjare
-
2023-04-06, 11:53
4
Man 48 år
Nivå: avancerad
-
2023-03-02, 20:25
















