BULLPADEL - NEURON BRUSSELS 2025
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Bullpadel - Neuron Brussels 2025:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 360,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K Carbon Xtend |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | MultiEVA |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Bullpadel |
Beskrivning från tillverkare
Du ville ha dominans, vi ger dig kontroll. Ta total kommando på banan med vårt Neuron-racket! Designat för spelare som söker precision och dominans, detta racket är din ultimata allierade. Tillsammans med sin eleganta design kommer varje slag att bli en precisionsuppvisning. Upptäck Fedes hemlighet och ta ditt spel till varje hörn av banan med den senaste teknologin från Bullpadel-LAB!
Utskrift från www.racketguide.com

















