ACA - PALLADIUM GOLD LTD 2024
(1 omdöme)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som ACA - Palladium Gold LTD 2024:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 290,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2024 |
| Vikt | 355 - 370 g |
| Form | Diamant |
| Balanspunkt | Hög |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA Fusion |
| Speltyp | Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av ACA |
Beskrivning från tillverkare
Den exklusiva limiterade upplagan PALLADIUM GOLD LTD kommer nu, en racket designad för dem som söker kraft utan att ge avkall på kontroll. Dess konstruktion med 100% kolfiberrör och 12K kolfiberytor garanterar en stabil och hållbar struktur, medan den har en EVA FUSION-gummi som är fastare än den vanliga för mer kraft, vilket möjliggör en balans mellan styrka och precision i varje slag.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
3.0(från 1 omdöme)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
3
Man 15 år
Nivå: motionär
-
2025-10-26, 12:09
















