CARTRI - TRIUMPH OMEGA 2021
(1 omdöme)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Cartri - Triumph Omega 2021:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | $460.00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2021 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 6K kolfiber + Kevlar |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 24K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Mjuk |
| Kärna - material | EVA soft |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Cartri |
Beskrivning från tillverkare
Ett absolut toppracket utvecklat för den spelaren som söker ett allsidigt racket med stor hållbarhet.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
5.0(från 1 omdöme)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
5
Kvinna 54 år
Nivå: avancerad
-
2022-11-02, 22:48














