VIBOR-A - KING COBRA LIQUID EDITION 2021
(26 Omdömen)
Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | £350.00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2021 |
| Vikt | 360 - 375 g |
| Form | Diamant |
| Balanspunkt | Hög |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Ruggad |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 12K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Mjuk |
| Kärna - material | Black EVA Soft |
| Speltyp | Tävling |
| Målgrupp | Junior |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Vibor-A |
Beskrivning från tillverkare
2021-2022 års Edition-modell av Vibor-As fartfyllda diamant, King Cobra.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
4.0(från 26 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
3
"Elliot", Man 18 år
Nivå: motionär
Känns lite tungt och klumpigt
2024-02-06, 22:27
4
"Ta", Man 49 år
Nivå: avancerad
Ingen
2024-06-16, 20:11
5
Man 39 år
Nivå: avancerad
-
2026-02-02, 09:45
4
Man 38 år
Nivå: avancerad
-
2025-12-13, 23:47
4
Man 54 år
Nivå: motionär
-
2024-09-10, 10:43
4
Man 50 år
Nivå: motionär
-
2024-03-24, 23:03


