VIBOR-A - BLACK MAMBA XTREME 3K 2.0 2025
(2 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Vibor-A - Black Mamba Xtreme 3K 2.0 2025:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | £170.00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 360 - 375 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Ruggad |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA pro |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Vibor-A |
Beskrivning från tillverkare
Vibora Yarara Xtreme 3K 2.0 2025 är perfekt för dem som siktar på en optimal blandning av kontroll och kraft. Med en hybridform som liknar en diamant och en 3K kolfiberyta, erbjuder den enastående hållbarhet. Dess EVA Pro Multidensity-kärna ger utmärkt feedback och mångsidighet för olika typer av slag. Den texturerade matta finishen förbättrar greppet och möjliggör exakt spinn på dina slag.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
2.0(från 2 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
3
"Alex", Man 40 år
Nivå: motionär (har padelarmbåge)
Nu när det är kallt är det för hårt.
2025-11-23, 16:24
1
Man 50 år
Nivå: motionär (har padelarmbåge)
-
2025-11-19, 23:43
















