VIBOR-A - YARARA PRO SILVER 2026
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Vibor-A - Yarara Pro Silver 2026:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 380,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2026 |
| Vikt | 360 - 375 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Ruggad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA Pro Multidensity |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Vibor-A |
Beskrivning från tillverkare
Yarara Pro Silver har en form som förbättrar aerodynamiken och slaget. Detta är ett professionellt racket som har toppmodern teknik med premiumkvalitet. Den har 12K karbon på ytorna och professionell EVA-gummi.
Utskrift från www.racketguide.com



















