VIBOR-A - TITAN BLACK LIGHT 2026
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Vibor-A - Titan Black Light 2026:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 470,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2026 |
| Vikt | 320 - 340 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 24K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA Pro |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen, Junior |
| Verifierad | Information verifierad av Vibor-A |
Beskrivning från tillverkare
Titan Black Light har en hybridform och slät finish. Den utmärker sig genom sin 24k kolfibersammansättning i röd färg och sin professionella EVA-kärna. Den har en vikt på mellan 320-340 g, vilket gör den mycket mer hanterbar. Paketet innehåller:
Vibor-A Titan Black Light-racket
Vibor-A handledsband
Vibor-A overgrip
Vibor-A Titan Black Light-racket
Vibor-A handledsband
Vibor-A overgrip
Utskrift från www.racketguide.com






