VIBOR-A - LETHAL HYBRID 2020
(2 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Vibor-A - Lethal Hybrid 2020:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 350,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2020 |
| Vikt | 360 - 375 g |
| Form | Dropp |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 6K Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 24K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Mjuk |
| Kärna - material | EVA ultra soft |
| Speltyp | Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Vibor-A |
Beskrivning från tillverkare
Passar den mångsidiga medel-spelaren som kombinerar fart med kontroll.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
3.5(från 2 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
4
"Kevin", Man 32 år
Nivå: motionär
Okej träffyta, ibland vill jag ha mer. För lite fart.
2025-07-15, 00:33
3
"Elliot Brodell", Man 18 år
Nivå: motionär
-
2024-02-08, 23:50














