VIBOR-A - LETHAL ATTACK 2020
(3 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Vibor-A - Lethal Attack 2020:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 350,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2020 |
| Vikt | 360 - 375 g |
| Form | Diamant |
| Balanspunkt | Hög |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 6K Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Slät |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 24K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Mjuk |
| Kärna - material | Black EVA Soft |
| Speltyp | Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Vibor-A |
Beskrivning från tillverkare
Racket för den avancerad attackspelaren som söker maximal fart i slagen.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
2.5(från 3 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
2
"Gabriel", Man 31 år
Nivå: motionär
Utmärkt racket för volleyskott, men för svår att hantera kontrollen för den som inte är en erfaren spelare.
2026-02-11, 16:40
3
"Jony", Man 32 år
Nivå: avancerad (har padelarmbåge)
För framtung
2025-10-25, 12:34
3
Man 38 år
Nivå: motionär
-
2024-12-07, 19:29














