SIUX - TRILOGY 6 PRO NOIR FOG 2026
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Siux - Trilogy 6 Pro Noir Fog 2026:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | kr 3 910,00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2026 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 3K Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 24K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Ej verifierad | Inväntar verifiering av information från Siux |
Beskrivning från tillverkare
SIUX TRILOGY PRO 2026 NOIR FOG är tillverkad med 24k kol, vilket erbjuder en optimal kombination av lätthet och motstånd för professionella spelare. Dess gröna finish utmärker sig inte bara för estetik, utan även för att ge exceptionell kontroll och precision i varje slag. Denna racket är idealisk för dem som vill bemästra tekniken och bibehålla hög prestanda på banan.
Utskrift från www.racketguide.com




















