SOFTEE - TRIONIC RED 2025
(1 omdöme)
Jämför priser
Klicka på en butik för att gå vidare
Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 176,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA S9 |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Softee |
Beskrivning från tillverkare
Den nya Trionic kommer i en av de mest intensiva röda färgerna. Denna padelracket har en hybridform och en medelbalans, vilket gör den mycket hanterbar. Denna teknologi tillämpas på 3D för större kraft och bollutgång utan att förlora kontrollen. Detta är en padelracket med en fräsch och förnyad stil som har futuristiska detaljer. Dessa modeller inkluderar Nano Mesh-teknik, en finish som ger paddelracket en exceptionell bollutgång i alla matchsituationer. Detta möjliggör optimal prestanda, både i anfall och försvar.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
3.0(från 1 omdöme)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
3
Man 37 år
Nivå: nybörjare
T
2026-02-09, 02:33
















