SIUX - TRILOGY LITE AIR 4 W 2024
(1 omdöme)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Siux - Trilogy Lite Air 4 W 2024:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 250,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2024 |
| Vikt | 340 - 360 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Låg |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 3K Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 21K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Mjuk |
| Kärna - material | EVA Soft |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Siux |
Beskrivning från tillverkare
Siux Trilogy 4 Control Lite Air W padelracket är en modell i Lite-seriens 2024-kollektionen. Designad för högpresterande padelspelare, kombinerar detta padelracket ett antal exceptionella egenskaper som gör att den sticker ut på banan. En av de mest anmärkningsvärda egenskaperna är dess runda form med en låg balans. Denna kombination ger exceptionell kontroll över bollen, vilket gör att spelarna kan rikta sina slag med precision och utföra strategiska slag på ett effektivt sätt. Den har också en lätt vikt på cirka 340-360 gram.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
4.0(från 1 omdöme)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
4
Kvinna 40 år
Nivå: nybörjare (har padelarmbåge)
-
2026-01-23, 14:05














