JHAYBER - DOMINATOR D 2022
(2 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Jhayber - Dominator D 2022:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 240,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2022 |
| Vikt | 350 - 360 g |
| Form | Rund |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | Dark Eva Impulse |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Jhayber |
Beskrivning från tillverkare
Denna racket har designats med en kärna av Dark Eva Impulse och centrerad balans som ger stor kontroll kombinerat med utmärkt kraft. Denna version innehåller Reset Point för att frigöra stress och förbereda sig för nästa boll efter slaget. Den anses vara en perfekt racket för avancerade spelare.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
3.5(från 2 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
4
"Mi", Man 41 år
Nivå: motionär (har padelarmbåge)
K
2025-11-01, 22:46
3
Man 41 år
Nivå: motionär
-
2025-11-15, 13:54






.jpg)







