SOFTEE - TRIONIC YELLOW 2025
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som Softee - Trionic Yellow 2025:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | $210.00 Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 355 - 375 g |
| Form | Hybrid |
| Balanspunkt | Medel |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Mönstrad |
| Ytskikt - fasthet | Hårt |
| Ytskikt - material | 12K kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA S9 |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av Softee |
Beskrivning från tillverkare
Den nya Trionic byter färg till gul för att modernisera linjen.Denna padelracket har en hybridform och en medelbalans, vilket gör den mycket hanterbar. Denna teknologi tillämpas på 3D för större kraft och bollutgång utan att förlora kontrollen. Detta är en padelracket med en fräsch och förnyad stil som har futuristiska detaljer. Dessa modeller inkluderar Nano Mesh-teknik, en finish som ger paddelracket en exceptionell bollutgång i alla matchsituationer. Detta möjliggör optimal prestanda, både i anfall och försvar.
Utskrift från www.racketguide.com

















