STARVIE - AQUILA PRO 2025
(2 Omdömen)
Jämför priser
Ingen butik i din region säljer det här padelracket.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det beror troligtvis på att det är en gammal årsmodell eller att det är slutsålt i alla butiker.
Det finns butiker i andra regioner som säljer det här racket:
Det finns racketar med liknande egenskaper!
Här är några padelracketar med väldigt liknande egenskaper som StarVie - Aquila Pro 2025:Specifikationer
| Information från tillverkaren | |
|---|---|
| Rek. pris | 210,00 € Rekommenderat pris från tillverkaren Priset är en rekommendation från tillverkaren och stämmer därför troligtvis inte med alla marknaders priser |
| Lanseringsår | 2025 |
| Vikt | 350 - 385 g |
| Form | Dropp |
| Balanspunkt | Hög |
| Ramprofil | 38 mm |
| Ram - material | 3K Kolfiber |
| Ytskikt - typ | Ruggad |
| Ytskikt - fasthet | Medel |
| Ytskikt - material | 3K Kolfiber |
| Kärna - fasthet | Medel |
| Kärna - material | EVA 50 |
| Speltyp | Motionär, Tävling |
| Målgrupp | Vuxen |
| Verifierad | Information verifierad av StarVie |
Beskrivning från tillverkare
Aquila Pro-racket är designad för attackspelare, den erbjuder maximal kraft utan förlust av kontroll, tack vare sitt mediumtäta Pro 50-gummi och sin droppform. Den har en 100% Carbon 3K-komposition både i racketens huvud och i ramen.
Utskrift från www.racketguide.com
Omdömen
4.5(från 2 Omdömen)
Vissa omdömen kan ha översatts till ditt valda språk
4
Kvinna 45 år
Nivå: avancerad
Jag gillar
2026-02-13, 16:23
5
Man 49 år
Nivå: motionär
-
2025-11-04, 19:05














